عکس شهید سیفعلی ترکی

سیفعلی ترکی

شـهـیـد نـیـروی زمـیـنـی ارتـش

پروفایل شهید

پروفایل شهید

birth_locate مـحـل تـولـد: قزوین
birthday تـاریـخ تـولـد: 1343/09/12
age سـن: 20 سال
shahadat_locate مـزار: شهرقزوین
اطلاعات کامل شهید پرینت مشخصات
نام
سیفعلی
نام خانوادگی
ترکی
نام پدر
قربان علی
سن هنگام شهادت
20 سال
تاریخ تولد
1343/09/12
تاریخ شهادت
1364/03/20
استان
قزوین
شهر
قزوین
مزار
شهرقزوین
وظیفه/کادر
وظیفه
سازمان
نزاجا
-
-
پرینت وصیتنامه

وصیتنامه شهید سیفعلی ترکی

بسمه تعالی
اول سلام به رهبر کبیر انقلاب و بزرگ مرد جهان امام خمینی بت شکن زمان و دوم سلام بر شهیدان اسلم و درود بر روان پاک جوانان جان بر کف ایران اسلامی .
سلام پدر عزیز و بزرگوارم و همچنین به مادر مهربان و عزیزم که شبها تا صبح بر بالین فرزندت بیداری کشیدی تا زمان پیری دست گیرت زندگیت باشد . ولی افتخار بر تو ای مادر عزیز فرزندی را پروراندی و بزرگ نمودی و به اسلام هدیه کردی . چنین خدمتی به اسلام فقط در ایران اسلامی یافت می شود . مادر عزیز زحمتهای زیادی برایم کشیدی و ثواب این زحمات را از فاطمه زهرا (س) بگیرید و در آن عالم همیشه رو سفید باشید .
چند کلامی به برادران و خواهرانم بگویم پیام من به شما این است که نگهبان خون تمامی شهداء از صدر اسلام تا کنون باشید و در کارهای خود موفق باشید و دلسوز انقلاب باشید و توفیق الهی پیدا کنید نماز هایتان را اول وقت بخوانید .
سلام مرا به تمامی فامیلها و دوستان برسایند . و از قول من از تمامی آنها حلالیت بطلبید و از اینکه بدون خداحافظی آنها به جبهه آمدم معذرت می خواهم و خداو.ند مرا دعوت نمود و لبیک گفتم . خداوند هرچه بخواهد من لبیک می گویم و هیچ سستی در کار ندارم . از خانه وقتی خارج شدم گفتم خدایا راضی هستم به رضای تو و اگر توفیق شهادت به من دادی امیدوارم که شهادت حقیق باشد و با شهدای صدر اسلام تا کنون محشور کنی و هر نوع شهادت که بیشتر اجر دارد به من عطا کن و ثوابش را به پدر و مادر و خواهرانم و برادرانم و تمامی مخلصین درگاهن بدهی و چون من لیاقت این ثواب را در خود نمی بینم من فقط رضایت تو را می خواهم .
خدایا می خواهم که آن دنیا در برابر ائمه اطهار خجل نکنی .
خدایا شکر .
به امید پیروزی رزمندگان اسلام حق بر علیه باطل .
و السلام
سیفعلی ترکی  

نظری وجود ندارد
درصورتی که تصویر، اطلاعات و یا خاطره ای مرتبط با شهید در اختیار دارید با ما به اشتراک بگذارید

ابتدا دسته بندی محتوای ارسالی خود را مشخص نمایید

انتخاب فایل
پیام الزامی می باشد.