عکس شهید محمد محمدی جمال آبادی

محمد محمدی جمال آبادی

شـهـیـد نـیـروی زمـیـنـی ارتـش

پروفایل شهید

پروفایل شهید

birth_locate مـحـل تـولـد: تهران
birthday تـاریـخ تـولـد: 1341/01/01
age سـن: 19 سال
shahadat_locate مـزار: بهشت زهرا
اطلاعات کامل شهید پرینت مشخصات
نام
محمد
نام خانوادگی
محمدی جمال آبادی
نام پدر
حسین آقا
سن هنگام شهادت
19 سال
تاریخ تولد
1341/01/01
تاریخ شهادت
1360/11/21
استان
تهران
شهر
تهران بزرگ.منطقه8
مزار
بهشت زهرا
وظیفه/کادر
وظیفه
سازمان
نزاجا
-
-
پرینت زندگینامه

زندگینامه شهید محمد محمدی جمال آبادی

شهيد محمد محمدي جمال آبادي به شماره شناسنامه 3 در تاریخ 1341/01/01 در اراك متولد شد و نام مادرش سارا و نام پدرش حسين بود. او در خانواده اي مؤمن و متدين ديده به جهان گشود و در سن قانوني وارد مدرسه شد و تا دوم راهنمايي درس خود را ادامه داد. سپس وارد ارتش شد و به دليل علاقه اي كه به جبهه داشت رهسپار میدان نبرد شد. مسئولیت او در حدود یک سال و نیم در جبهه زدن آر پي چي بود.
در آخرین مرخصی به خانواده گفت: راه امام را سرمنشأ خود قرار بدهيد، در زندگي با هم مهربان باشيد و در كارها به هم كمك كنيد. ما راه امام را ادامه داديم و از خون شهيدان دفاع مي كنيم، شما هم راه امام را ادامه بدهيد. سرانجام در عمليات كرخه در تاریخ 1360/11/21 در دزفول با اصابت گلوله دشمن به ناحیه شكم به مقام والاي شهادت نائل گرديد و پیکر پاكش در قطعه 24 بهشت زهرا به خاك سپرده شد.
روحش شاد و یادش گرامی باد.

پرینت وصیتنامه

وصیتنامه شهید محمد محمدی جمال آبادی

سلام و درود به رهبر كبير انقلاب، امام خمينى و سلام و درود به تمامى رزمندگان اسلام و به ويژه شهداى راه الله. من سرباز وظيفه محمد محمدى اهل اراك، ساكن تهران در جبهه غرب دزفول خبر سلامتى خود و ديگر همرزمانم ايرج ابراهيمى، عبدالله نمكى، رمضان نوده فرهانى، سهراب علائى، محمد تقى قاسمى را می دهم و به خانواده هاى خود سلام مى رسانيم. ما سربازان وظيفه تا آخرين قطره خون خود با صداميان كافر مى جنگيم و اجازه نخواهيم داد حتى يك وجب از خاك وطنمان نزد صداميان باقى بماند و ضمن محكوم كردن ضد انقلاب از مردم شهيد پرور ايران مى خواهيم كه ضد انقلاب را شناسايى كرده و آن را تحويل مقامات مربوطه بدهند.
یا پرچم پيروزى را بر خواهيم افراشت و يا بر خاك ميهنمان جان خواهيم داد.

نظری وجود ندارد
درصورتی که تصویر، اطلاعات و یا خاطره ای مرتبط با شهید در اختیار دارید با ما به اشتراک بگذارید

ابتدا دسته بندی محتوای ارسالی خود را مشخص نمایید

انتخاب فایل
پیام الزامی می باشد.